Bizim Ekiple Tanışın

Profil%2520Foto%25C4%259Fraf%25C4%25B1%2

Oğuzhan KASAPOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

 • Grey LinkedIn Icon

Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Çevre Mühendisliği 2012 Mezunudur.

Daha önce ASFA Grup İnşaat, İBER Grup İnşaat, DORÇE Prefabrik, BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. SASA Polyester A.Ş firmalarında İnşaat Mühendisi olarak çalışmıştır. Şuan ŞİŞECAM A.Ş. firması İnşaat Direktörlüğünde Kontrol Mühendisi olarak çalışmaktadır.

İsmail KÖSELİ

Yön. Krl. Başkan Yardımcısı

 • Grey LinkedIn Icon

Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. RÖNESANS (Entegre Sağlık Kampüsü Şantiyesi) ve HİLTİ İnşaat Malzemeleri şirketlerinde çalışmıştır. Şu anda BETEK Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. de Teknik Destek Mühendisi olarak çalışmaktadır.

 

Ayrıca Çukurova Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Tezli yüksek lisans programına devam etmektedir.

Aybatu_KASAPOĞLU.jpeg

Aybatu KASAPOĞLU

Yön. Krl. Genel Sekreteri

 • Grey LinkedIn Icon

Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  İç Mimarlık 2016 Mezunudur.

Daha önce Atelye Mimarlık (Suzan Tüzün-Ozan Tüzün)  ve ESKİDJİ Gayrimenkul A.Ş. bünyesinde iç mimar olarak çalıştı.

Şuan da kurucusu olduğu Kristal Mimarlık firmasında iç mimarlık hizmeti vermektedir.

Yeşim KIYAK

Yönetim Kurulu Üyesi

 • Grey LinkedIn Icon

Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümü 2016 mezunudur.


Daha önce Atölye 360 Mimarlık firmasında çalışmıştır. Şu an Mersin Büyükşehir Belediyesi proje ekibinde  iç mimar olarak çalışmaktadır.

Fatma GÖBELEK

Yönetim Kurulu Saymanı

 • Grey LinkedIn Icon

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında Bademlik Tasarım Festivali ve  Pomi (Potansiyel Mimarlık İşliği)  gibi kentsel ölçekli oluşumlarda görev almıştır.

Daha önce Özpolat Mimarlık ofisinde proje mimarı olarak görev almıştır. 2017 yılından beri 4MK Mimarlık ofisinde, mimari projelendirme ve şantiye yönetimde çalışmaktadır.

Nurseda BEK

Yönetim Kurulu Üyesi

 • Grey LinkedIn Icon

2016 Yılında Mersin Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik döneminde Akınal Grup dâhil olmak üzere farklı firmalarda stajyer mühendis olarak görev almıştır.

Şuan iş hayatına teknik satın alma ve maliyet mühendisi olarak devam etmektedir. Şuan Esen Kardeşler Mak. San. Ltd. Şti. firmasında hammadde, makine yedek parça ve montaj ekipmanları tedariğinden sorumlu mühendis olarak görev almaktadır.

Meltem Menteş.png

Meltem MENTEŞ

Yapı Grup Başkanı

 • Grey LinkedIn Icon

Gaziantep Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Çukurova Üniversitesi Mimarlık Anabilim Dalında ‘deneysel mimarlık’ üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Daha önce Atelye Mim ve Tayga Yapı başta olmak üzere çeşitli firmalarda staj yapmış olup, 4MK Mimarlıkta çalışmıştır.

 

Şu anda freelance olarak mimarlık yapmaktadır.

Mahmut KAYA

Gelecek ve Teknoloji Grup Başkanı

 • Grey LinkedIn Icon

Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur.

Stajyer olarak çalışmaya başladığı Atabar Mühendislik firmasında 10 yıl çalıştıktan sonra KPD Mühendislik Müşavirlik firmasını kurmuştur. Mekanik tesisat proje ve teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gamze VAR.PNG

Gamze VAR

SEÇ Grup Başkanı

 • Grey LinkedIn Icon

Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Fizik Mühendisliğinden mezundur. Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

CEVA Lojistik firmasında Çukurova ve Güneydoğu Bölge Müdürlüğü SEÇ-K Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Mert CİĞER

Operasyonel Mük.Takım Lideri

 • Grey LinkedIn Icon

Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. BOSSA ve Adana Çimento fabrikalarında staj yapmıştır.

Şuan Yaycıoğlu Doğalgaz (Adana) firmasında yönetici mühendis olarak görev yapmaktadır.

Mert YILMAZ

Roket (Analiz) Takım Lideri

 • Grey LinkedIn Icon

Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. Üniversite öğrenimi devam ederken Merkez Çelik A.Ş ve Erciyes Teknopark A.Ş bünyesinde part-time mühendis olarak çalışmıştır. 

Şu anda Sasa Polyester A.Ş. firmasında Endüstri Mühendisi olarak görev yapmakta olup Çukurova Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini devam ettirmektedir.

Kaya VURANKAYA

Kurumsal İlişkiler Direktörü

 • Grey LinkedIn Icon

İstanbul Bilgi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2018 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında University of California Los Angeles (UCLA) de eğitim almıştır. Lisans döneminde kişisel verilerin korunması ve virtual reality ile alakalı çeşitli startupların içerisinde aktif olarak yer almıştır.

 

Şu anda Vurankaya İnşaat şirketinde inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır.

Mustafa KIRSEVEN

Denetim Kurulu Üyesi

 • Grey LinkedIn Icon

Mersin Üniversitesi Çevre Mühendisliği 2015 Mezunudur. 

İş Sağlığı ve Güvenliği yüksek lisans derecesine sahiptir. ÇÜ FBE Biyoteknoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. Lisans eğitimi sırasında çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde çalışmıştır. Atlas Atık Yönetimi Osmaniye katı atık entegre tesisinde Çevre Mühendisi olarak çalışmaktadır.

Seda ERGANİŞ.jpeg

Sedanur ERGANİŞ

Denetim Kurulu Üyesi

 • Grey LinkedIn Icon

Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(İngilizce) 2017 yılı mezunudur. Üniversite yıllarında Novartz Bilişim firmasında görev alıp, son sınıfta uzun dönem stajını Temsa Ulaşım Araçları A.Ş de tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra, Sunar Grup firmasının yazılım ekibinde 2 yıl boyunca çalışmıştır.

 

Şuan Enerjisa Üretim A.Ş firmasında bilgi teknolojileri uzmanı olarak görev almaktadır.

Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliğinden 2009 yılında mezun oldu. Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsünde yüksek lisans yaptı ve aynı üniversite de 2 yıl uzman olarak çalıştı. Sırasıyla Astra Zeneca, Santa Farma, Abdi İbrahim, Biyofarma firmalarında medikal delege olarak çalışmıştır. Uzmanlık alanları; farmakoloji, biyokimya, viroloji, mikrobiyoloji ve genetiktir.

 • Grey LinkedIn Icon

Barış YAVAŞ

Arkadaşım Hoşgeldin Takım Lideri

WhatsApp Image 2019-12-25 at 12.07.28.jp